Валентин Резніченко повідомив, що окупанти обстріляли з "Ураганів" Зеленодольську громаду, а також влучили по Великій Костромці.

Важливо Росіяни хаотично обстрілюють Сєвєродонецьк: в одній багатоповерхівці – 4 загиблих

Внаслідок обстрілу є руйнування, проте люди, на щастя, не постраждали.


Наслідків російських обстрілів по Дніпропетровщині / Фото Валентин Резніченко​

Крім того, у Павлоградському районі російські війська "демілітаризували" поле. Через влучання ракети там утворилася вирва, яка сягає глибини у 4 метри. Ніхто не постраждав.


Російські війська "демілітаризували" поле / Фото Валентин Резніченко

Очільник Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук доповнив інформацію щодо Павлоградського району. Він зазначив, що наслідки ворожої атаки все ще зʼясовуються.

"Обстріляли окупанти й Криворізький район: з "Ураганів" поцілили по Великій Костромці. Пошкоджено житловий будинок, постраждалих немає. На фото нижче – чергова ілюстрація того, як нас "звільняють" від гніту нацистів. Бракує слів", – повідомив Микола Лукашук.


Як нас "звільняють" від гніту нацистів / Фото Микола Лукашук

Глава військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул підтвердив, що вночі було багато ворожих обстрілів по всій лінії зіткнення.

"У Криворізькому районі був обстріл села Велика Костромка з РСЗВ "Ураган" – 15 "приходів", зруйновано домоволодіння, жертв немає", – зазначив Вілкул.

Яка ситуація на Дніпропетровщині: останні новини

Дивіться також – Росія зухвало вдарила по Дніпру 2 ракетами: є постраждалі: відео