Про це 24 каналу повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов. Він заперечив надання громадянства Невзорову.

Читайте на сайті Невзоров відповів, чи готовий воювати на боці України

У Невзорова немає нашого громадянства, – Данілов

У Олександра Невзорова ще немає українського громадянства. Він лише звернувся, аби його отримати,
– заявив Данілов.

Він наголосив, що громадянство України – це дуже поважна річ. Саме тому всі, хто хоче його отримати, безумовно, мають поважати наші закони та Конституцію.

Необхідно пройти процедуру

Як зазначив Данілов, якщо хтось хоче отримати українське громадянство, то йому необхідно пройти певну процедуру. У разі її успішного виконання можна отримати громадянство України.

Також він додав, що в нашій державі є тільки одне громадянство, тому аби його отримати – необхідно позбавитись попереднього. Після цього можна заповнювати документи на отримання українського паспорта.

Зверніть увагу Росія оголосила в розшук журналіста Невзорова

"Це стосується як Невзорова, так і будь-якої людини з планети Земля, яка хотіла б отримати наше громадянство. Є процедура", – наголосив Данілов.

Повне інтерв'ю з Олексієм Даніловим на 24 каналі: дивіться відео


Українське громадянство Невзорова: що відомо

  • На початку червня 2022 року російський журналіст Олександр Невзоров заявив, що він та його дружина отримали громадянство України. Він пояснив, що процес був довгим, а рішення ухвалили ще тоді, коли становище на фронті було важчим.
  • Радник міністра оборони України Антон Геращенко підтвердив надання українського громадянства Олександру Невзорову та його дружині. За словами радника, Невзоров отримав його "за високі заслуги перед нашою державою".
  • Сьогодні, 6 червня, Володимир Зеленський прокоментував українське громадянство для Невзорова. Президент повідомив, що російський журналіст подався на громадянство нашої держави, однак не підтвердив і не спростував інформацію щодо того, чи він його отримав.
  • За словами Зеленського, йому відомо, що Невзоров хотів полишити громадянство Росії, оскільки підтримує Україну. Водночас президент зазначив, що він є у списках.
  • Зеленський додав, що у боротьбі з владою країни-агресорки наша держава повинна використовувати різноманітні можливі методи. На його думку, зброєю проти Росії також є люди будь-якого громадянства, які – за Україну.

Актуально – Зеленський прокоментував громадянство Невзорова: дивіться відео