Президент підписав закон щодо реструктуризації заборгованості державного підприємства "Антонов", повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Читайте також Погрози, саботаж та порушення, – Абромавичус про перевірку на ДП "Антонов"

Відповідно до документа, Вищому антикорупційного суду передадуть будівлю ДП "Антонов" за адресою проспект Перемоги, 41 за ринковою вартістю, визначеною звітом про незалежну оцінку майна.

Закон допоможе завершити передачу ВАКС будівлі, яку він вже використовує. Крім того, сприятиме поліпшенню стану ДП "Антонов",
– йдеться у повідомленні.

Передача прав на непрофільний актив, який підприємство не використовує, погасить частину його зобов'язань перед бюджетом. Закон набирає чинності з дня, наступного після його опублікування.

Нагадаємо, Рада схвалила законопроєкт 18 червня 2020 року.

До теми Приватизації не буде, це фейк: Абромавичус про зміни, які чекають Укроборонпром

Що таке ВАКС?

Вищий антикорупційний суд, утворений відповідно до судової реформи 2016 року. Робота новоствореного суду розпочалася 5 вересня 2019 року.

Що відомо про ДП "Антонов"?

Український авіабудівний концерн, що об'єднує конструкторське бюро, комплекс лабораторій, експериментальний завод та випробувальний комплекс, для розробки та сертифікації літаків. З 4 квітня 2015 року входить до складу державного концерну "Укроборонпром".