Журналісти 24 каналу їхали до позицій українських бійців на військовій машині відкритою дорогою. Зупинятися не можна – ворог дорогу чудово бачить. Хоч поки сонце не сіло, проросійські бойовики рідко відкривають вогонь.

Читайте також: Україна зазначала важких втрат на Донбасі

Щойно місяць змінює на небі сонце – у бік позицій української армії летять перші прицільні постріли. За словами українських оборонців, саме так починався обстріл два дні тому, коли поранили їхнього побратима. "Санька через сім хвилин бою зачепило", – повідомив військовослужбовець ЗСУ "Михайлович". Тому зволікати часу геть немає.


"Михайлович" наголошує, що часу зволікати – немає

Бійці тут воюють далеко не зелені. "Михайлович" та "Дід" завжди працюють у парі. В обох за плечима ледь не вся російсько-українська війна від її початку. У "Михайловича" – досвід боїв на Приазов'ї. "Дід" пройшов Донецький аеропорт. "Та я ж тут в 14-му році, якраз у цих місцях відвоював. Кіборги ми", – розповів "Дід".


Кіборг "Дід" переконаний, що Україна виграє війну

Поки тривала розмова, бойовики ще раз вдарили із гранатомета з околиць Донецька. Цього разу зовсім поруч від українських позицій. Розуміючи, що ворог майже пристрілявся, українські оборонці знову беруться за зброю. Цієї відповіді бойовикам вистачило, щоб більше про себе в Пісках не нагадувати. Українські оборонці вкотре виграли битву. І не сумніваються, що виграють війну.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЗСУ все ближче підходять до Донецька. З позицій українських бійців неозброєним оком видно не лише укріплення терористів, а й Донецьк. За лічені сотні метрів – захоплені терористами будинки та селища.