Про це під час розмови з Денисом Казанським в ефірі 24 каналу розповів Роман Цимбалюк – єдиний український журналіст, акредитований у Росії. За його словами, він особисто знає багатьох псевдоекспертів.

До теми Все скотилось у лайно, – ексклюзивне інтерв'ю Цимбалюка про Скабєєву та пропаганду Кремля

Цимбалюк: Ніхто не працюватиме над цим безплатно

Цимбалюк зауважив, що "експерти" заробляють у спосіб приниження від російських пропагандистів. Хтось може собі це дозволити, а комусь це не підходить. "Кожен заробляє так, як хоче", – додав він.

Я думаю, там персональні домовленості. Наскільки мені відомо, у когось є разова оплата, а у когось контракт. Російські чорти там так само на роботі, не тільки Оля (Скабєєва – 24 канал),
– наголосив журналіст.

За його спостереженнями, він не знає конкретні цифри оплати, адже називають різні суми. "Я не хочу говорити про цифри, адже особисто не бачив. Однак зрозуміло, що ніхто не працюватиме над цим безплатно впродовж років", – пояснив Цимбалюк.

Інтерв'ю з Романом Цимбалюком на 24 каналі: дивіться відео

Російська пропаганда: останні новини

  • Пропагандист із Росії Антон Красовський пригрозив українцям "спаленням на Хрещатику" та назвав короля Данила "російським князем". У своїй програмі він намагався залякати Україну "введенням військ".
  • Російські журналісти згадали Андрія Садового – мера Львова. Пропагандисти заявили, що міський голова готує власних синів до війни з Москвою.
  • Пропаганду в ефірах російського телебачення висловлюють і українські політики проросійських поглядів. Зокрема, скандальний нардеп Ілля Кива заявив Скабєєвій, що Україна має стати частиною "слов'янського союзу" з Росією.