Варто зауважити, що Гейлі була суперницею Трампа на праймеріз від республіканців. У лютому 2024 року вона також заявляла, що кандидатство Трампа "стане самогубством для США".

Дивіться також Трамп запостив відео, де обіцяв перетворити США на "об'єднаний Рейх" – згодом його видалили

Гейлі підтримає Трампа

Ексгубернаторка південної Кароліни заявила, що Трамп "не був ідеальним" у питаннях щодо важливої для неї політики. Водночас чинного президента Джо Байдена вона вважає "катастрофою". Тому Гейлі планує голосувати за Трампа на майбутніх виборах США, які мають відбутися у листопаді 2024 року.

Трамп був би розумним, якби звернувся до мільйонів людей, котрі голосували за мене і продовжують мене підтримувати, а не припускав, що вони просто збираються бути з ним. І я щиро сподіваюся, що він це зробить,
– заявила Гейлі.

До слова, Гейлі також проводила президентську кампанію. Вона була кандидатом від республіканців, однак 5 березня 2024 року заявила про зняття своєї кандидатури з президентських перегонів.

Байден може зняти свою кандидатуру на користь Обами

Журналісти Der Spiegel на початку травня заявили, що Джо Байден може зняти свою кандидатуру з президентських виборів на користь дружини 44 президента США Мішель Обами. Так, її вже внесли до списку потенційних кандидатів, стосовно яких проводять опитування громадської думки.

Ідея жінки-президента надихає багатьох американців,
– пишуть журналісти.

Водночас у ЗМІ зауважують, що про своє рішення Байден може оголосити у серпні 2024 року. Однією з причин такого рішення чинного президента США може бути його вік, адже Байдену вже 81 рік, а країною необхідно керувати ще 4 роки.

Багато американців не хочуть бачити перемоги Дональда Трампа на наступних виборах, адже він також похилого віку. Окрім того, він бере участь у судових справах, що відштовхує громадян США.