Оскільки деякі дії негативно впливають на психіку населення. Зокрема, у Києві вирішили посилити дотримання режиму тиші. Про це повідомила Київська міська військова адміністрація.

Головне 33 тисячі знищених окупантів і підбитий буксир "Василій Бех": основне за 114 день війни

У Києві посилили дотримання режиму тиші

Окреме доручення про дотримання режиму тиші у Києві видав голова Київської міської військової адміністрації Микола Жирнов. Воно передбачає відсутність феєрверків та гучної музики.

Заборона видовищ із використанням піротехнічних виробів на території столиці, а також гучного співу, трансляції розважальної музики з використанням звуковідтворювальної апаратури, користуватися іншими гучномовними установками,
йдеться у документі.

Зазначається, що в умовах повномасштабної збройної агресії Росії на території України та очікування ракетних ударів недотримання режиму тиші негативно впливає на психоемоційний стан мешканців Києва.


Документ про посилення дотримання режиму тиші в Києві / Фото з телеграму КМВА

У Київській міській військовій адміністрації просять дотримуватися правил у цей непростий для всієї України час.

У Львові запустили феєрверки посеред ночі

Українці по всій території нашої держави остерігаються кожного звуку та здригаються від звуків сирен і вибухів. Втім, "розумників" чимало, наприклад, 11 червня у Львові хтось додумався посеред ночі запустити у небо феєрверки.

Інцидент трапився у районі проспекту В'ячеслава Чорновола. Звуки було чутно близько 3 години ночі. Поки що особи невстановлені.

Нагадаємо, подібні інциденти під час воєнного стану траплялися в Одесі, Чернівцях та Києві. Особи чернівецького та одеських "жартівників" вдалось встановити – мешканцю Чернівців правоохоронці при цьому вручили повістку.

Зверніть увагу – 47 батальйон "привітав" феєрверками Росію зі святкуванням: дивіться відео