Про це повідомила керівниця пресцентру ОК "Південь" Наталія Гуменюк у прямому ефірі телеканалу "Рада". За її словами, схожий розвиток подій вже неодноразово спостерігали перед атаками.

Читайте також Враження командного пункту біля Нової Каховки завдало найбільшої втрати окупантам, – Гуменюк

Що вказує на підготовку до нового ракетного удару

За словами спікерки оперативного командування "Південь", потрібно бути готовим до будь-якого варіанту розвитку подій. Гібридна війна триває і необхідно пильно спостерігати за діями ворога.

Наразі корабельне угрупування росіян продовжує переформатовуватись. Водночас загальна кількість кораблів росіян у Чорному морі зменшилася.

Зараз спостерігають 10 одиниць, серед яких тільки 1 надводний ракетоносій. Решту відвели у пункти базування, аби перезарядити.

Наталія Гуменюк стверджує, що таке вже неодноразово траплялося – ймовірно, окупанти готуються до нової ракетної атаки.

Вони певний час "грають м'язами" в морі, демонструють свою присутність й імітують контроль ситуації. А потім заходять в пункти базування, як правило, готуючись до певних дій, до маневрів щодо масованого ракетного удару,
– пояснила речниця.

Зверніть увагу ЗСУ щодня завдають удару по окупантах і їхній техніці: яка ситуація на Кінбурнській косі

Наталія Гуменюк розповіла, чи можлива висадка російського десанту на Півдні

  • Російські десантні кораблі розмістилися у Чорному морі. Наталія Гуменюк заявила, що таким чином противник "демонструє силу".
  • За словами керівниці пресцентру ОК "Південь", росіяни вже давно не ризикують наближатися до відстані, за якої була б можлива висадка. Окупанти знають, що в ЗСУ достатньо зброї, аби уразити їхній десант.
  • Тому вони тримаються на відстані 150 – 200 кілометрів від контрольованого Україною узбережжя. А твердження про "контроль" над Чорним морем – пустопорожні балачки.