Резніков запросив до команди Міноборони нових людей та назвав їхні прізвища. Загалом він запропонував посаду своїх заступників генерал-лейтенанту Олександру Павлюку, Андрію Шевченку та Віталію Дейнезі.

Дивіться також BihusInfo й Стопкор: Резніков назвав склад робочої групи для створення антикорупційного органу

Хто стане заступниками Резнікова і що про них відомо

Перший заступник – Олександр Павлюк

На посаду першого заступника міністра Олексій Резніков подав кандидатуру Героя України, генерал-лейтенанта Олександра Павлюка.

Генерал Павлюк досконало знає проблематику сучасної війни та потреби нашої армії, має необхідні лідерські та управлінські якості. Буде ще більше синергії у взаємодії з Генеральним штабом,
– сказав міністр.

Зауважимо, що від 28 липня 2021 до 15 березня 2022 року Павлюк був командувачем Операції об'єднаних сил. Перебуваючи на посаді, він керував обороною населених пунктів на сході України.

15 березня його призначили на посаду голови Київської ОВА. На початок квітня 2022 року, спільними зусиллями підрозділів, залучених в оборону міста, росіян відтіснили від Києва на всіх напрямках. Після цього він перебував на посаді глави ОВА по 21 травня 2022 року.

Другий заступник – Віталій Дейнега

На посаду заступника міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації очільник Міноборони запросив Віталія Дейнегу.

Сучасна війна потребує нових підходів. Сектор цифрового розвитку є одним з напрямків, де Україна здатна на прорив і може створювати нові стандарти для світу. Потрібен свіжий погляд, широкий кругозір та здатність інтегрувати можливості держави, бізнесу та громадського сектору,
– сказав міністр.

Віталій Дейнега – відомий волонтер та громадський діяч. У 2014 році він заснував фонд "Повернись живим" й керував ним по 2020 рік.

Активіст має державні нагороди. Зокрема у 2014 році йому вручили Орден За заслуги III ступеню за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.

У 2016 році він отримав медаль За сприяння Збройним Силам України, а у 2019 – Хрест Івана Мазепи за громадянську мужність, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, зміцнення обороноздатності та безпеки Української держави, активну благодійну і гуманістичну діяльність.

Третій заступник – Андрій Шевченко

Посаду заступника міністра з питань європейської інтеграції Олексій Резніков запропонував Андрію Шевченку.

Комунікації з міжнародними партнерами, законотворцями та українським суспільством, впровадження у секторі оборони нових стандартів є одним з пріоритетних напрямків. Запросив на посаду заступника міністра з питань європейської інтеграції відомого медійника Андрія Шевченка, який одночасно має успішний досвід роботи у Парламенті, а також на посаді посла України у Канаді. Маємо зробити Міноборони ще більш динамічним,
– повідомив міністр.

Шевченко є українським громадським діячем, дипломатом та журналістом. Також він був народним депутатом України V, VI та VII скликань. З червня по вересень 2015 року займав крісло директора Програми USAID "Рада".

З 24 вересня 2015 року по 25 серпня 2021 року був послом України в Канаді. Також з 2017 по 2021 рік він представляв Україну в Міжнародній організації цивільної авіації.