Про це 24 Каналу розповів військовий експерт, льотчик-інструктор, полковник запасу ЗСУ Роман Світан. За його словами, росіянам не допомогли жодні оборонні споруди.

Дивіться також Від Monobank до Укрпошти: як український бізнес реагує на події у "БНР"

Чому обрали саме Бєлгородщину

Роман Світан наголосив, що наразі у Росії немає лінії фронту по трьох областях: Бєлгородській, Курській та Брянській.

Край налякананих ідіотів – це ці три області з російського боку до Москви,
– додав він.

На його думку, цей напрям обраний доволі зважено та правильно з огляду на те, що від Брянщини недалеко до Москви – центру прийняття рішень.

Якщо добровольці дійдуть до столиці Росії, то там відбудеться арешт людей, які давали накази про напад на Україну, та розв'язання питань щодо постімперського життя державних новоутворень, на які й розпадеться Росія.

"Зараз ми на початку цього етапу: вони виконують задачу формування запасів військової амуніції", – наголосив військовий експерт.

Наразі росіяни лише обростають м'язами, які потім будуть лише зміцнюватися.

Роман Світан розказав, чому під удар потрапила Бєлгородська область: дивіться відео

Як діятимуть росіяни далі

Роман Світан додав, що росіяни вже перекинули дві бригади Головного розвідувального управління Міноборони і Генштабу Росії протидіяти руху російських частин у сторону столиці. Мовиться про близько 5 тисяч осіб. Втім, ймовірно, їхня чисельність буде збільшуватися.

Якщо цей рух буде масовим, то росіянам доведеться перекидати частини із лінії фронту на цей напрямок,
– переконаний він.

Наразі про будь-які прогнози поки що говорити рано.

Новини Бєлгородщини

  • Підрозділ Російського добровольчого корпусу 22 травня перетнув кордон з Росією та почав визволення населених пунктів в прикордонній Бєлгородській області.
  • До цієї "місії" долучився і легіон "Свобода Росії".Завдяки спільним зусиллям їм вдалося знищити прикордонний пункт ФСБ Росії та звільнити три населені пункти на кордоні.
  • Росіяни в паніці та вже оголосили про план "Едельвейс" та збираються "шукати" диверсантів.