Більшість російських громадян підтримують війну Росії з Україною, а пасивна меншість боїться виходити на протести. Є й поодинокі випадки підтримки України. які одразу набувають розголосу через неадекватну реакцію окупантів.

Читайте також Сотні мільярдів доларів та конкретні ідеї: Україна представила 10-річний план відновлення

Затримання росіянина за донат фонду "Повернись живим"

Російські фсб-шники похизувалися "шаленою спецоперацією". Докладаючи неймовірних зусиль вони виявили мешканця Москви, який зробив переказ грошей для фонду "Повернися живим".

Реакція спецслужб окупантів не забарилася – до квартири мирного беззбройного чоловіка приїхала ціла група спецназівців. Якось дивно, що ФСБ не додумалося залучити до цієї операції танки та вертольоти.

Москвича, який задонатив "Повернися живим", відпустили "із застереженнями". Втім, зовсім скоро він зможе тішитися, що зробив бодай якийсь внесок у перемогу України та крах путінського режиму.

Війна Росії з Україною: останні новини

  • У російських окупантів вже почалися великі проблеми із похованням своїх солдатів. Шалених втрат вони визнавати не збираються, тому більшість тіл не передають рідним, а ховають самі, записуючи закопаних до "зниклих безвісти".
  • На Запоріжжі РСЗВ HIMARS вже активно нищать росіян. Генштаб показав ефективну роботу установки, яка дозволить переламати хід битви.

Дивіться також – голова ГУР повідомив, що Росія не збирається обмежуватися Донбасом