Географію не подужали, як і Київ за три дні

У межах слова народу щодо дня незалежності Росії від СРСР, який там продовжують святкувати, намагаючись відтворити цей самий СРСР. І звучить вона так.

Не пропустіть Чому за байдужість до війни в Україні світ може заплатити ще дорожче, ніж ми

Що оскільки Катерина Друга іменувалася Царицею Херсонеса Таврійського, то Росія зараз має повне право анексувати Херсон та Херсонську область, Мелітополь, Бердянськ та інші українські міста й шляхом потішного "референдуму" під окупацією (Гітлер скромно плаче збоку) приєднувати їх до Росії.

Загалом Петра Першого Кремлю здалося мало, на допомогу закликали і дух імператриці Катерини Другої. Вирішили, що якщо верстати імперію, то на повну. Чого вже соромитись. Вони, звичайно, там у Кремлі не лише великі історики, а ще й географи. Яким не завадило б вивчити різницю між Херсоном та Херсонесом.

На кого ще відкриється кремлівська пащека

Але тут інше. У цієї Катерини Другої було багато титулів. Авжеж, звалася вона царицею Київською та княгинею Чернігівською, але це після 24-го лютого вже мало кого налякає у Києві та Чернігові.

Але ж було ще й інше. Катерина Друга іменувала себе імператрицею Болгарською, володаркою грузинських царів, княгинею Естляндською та Ліфляндською.

Цікаво Дві причини, чому Україна переможе двоголового зомбі-курко-дракона

Скалка розміром з колоду в оці недоімперії

Одне важко зрозуміти. Кремль все кричить і кричить про свій споконвічний російський шлях та про те, що над Україною нависло зовнішнє управління. Залишимо осторонь і той факт, що для Кремля будь-яке управління Україною ззовні Кремля, навіть із Києва, вважається зовнішнім.

Але як бути з Петром Першим, який займався євроінтеграцією відсталої азійської імперії? І як тут бути з Катериною, яка була німкенею і російською мовою говорила насилу? Як мають працювати посилання до великої імперії на тлі такого обурливого зовнішнього управління та боротьби пропагандистів із ними зараз? Втім, питання риторичне.

І кремлівська шизофренія не піддається аналізу. Тож вся надія на ЗСУ. Саме вони мають продемонструвати Кремлю своє вагоме слово у цьому історичному диспуті про українське місто Херсон.

Актуальне – херсонці креативно відлякують російських окупантів: дивіться відео