Про це повідомив заступник міністра юстиції України Денис Чернишов, передає "112 Україна".

Читайте також: Як на Житомирщині зустріли звільненого з полону військового: зворушливе відео

"Це дуже велика робота і великий процес, в який залучені багато як державних установ, так і громадських установ, які беруть участь у всій цій роботі. На 5-те число Геращенко (Ірина – "24") призначила чергову зустріч усіх, хто причетний до цього процесу, буде обговорюватися новий процес можливої передачі та готуватимуться документи", – сказав він.

Політик також додав, що після 9 січня почне вирішуватися питання щодо відновлення втрачених документів звільненими з полону в кінці 2017 року українськими громадянами.

Окрім того, за словами предстоятеля Української православної церкви Московського патріархату митрополита Онуфрія Березовського вже подано списки на обмін полоненими приблизно 10 на 10 людей.

Обмін військовими – це світла подія. І цей процес не завершується, ми подали нові списки зі своїми пропозиціями, на тій стороні їх розглядатимуть і будуть переговори... Списки невеликі, людей 10 на 10 приблизно ми подали,
– сказав він під час зустрічі з родичами звільнених українців і "кіборгами" в Києві.

Нагадаємо, 27 грудня відбувся найбільший обмін полоненими. Україна повернула додому 73 своїх громадян, натомість віддала бойовикам 233 особи.