Новий прем'єр-міністр Вірменії Ніколь Пашинян, який прийшов до влади минулого тижня після мирної революції, заявив у понеділок президентові Володимиру Путіну, що він виступає за тісніші політичні та військові зв'язки з Росією, пише Reuters.

Читайте також: Путіну важливо тримати нового прем'єр-міністра Вірменії на своєму гачку, – експерт

Є те, що не потребує обговорення, – це союзницькі стратегічні відносини між Вірменією та Росією. Ніхто ніколи не ставив, і думаю, що не ставитиме під сумнів стратегічну важливість вірмено-російських відносин. Ми налаштовані й у нас є велика енергія дати новий імпульс нашим відносинам і в політичному, і в торгово-економічному сенсі. Сподіваємося також розвивати наші відносини у військово-технічній галузі,
– наголосив Пашинян.

Він також подякував Путіну за те, що "Росія прийняла збалансовану позицію під час внутрішнього конфлікту у його країні".

Додамо, що Нікол Пашинян забажав зустрітися із Путіним фактично відразу після свого обрання прем'єр-міністром Вірменії.

Нагадаємо, 8 травня, після майже місяця акцій протесту лідера опозиційного руху "Елк" Нікола Пашиняна обрали прем'єр-міністром Вірменії. Він став главою уряду із другої спроби. Вперше його намагалися обрати 1 травня, проте тоді у парламенті не назбиралося достатньої кількості голосів.