Політтехнолог Михайло Шейтельман проаналізував 24 Каналу промову Путіна. За його словами, промова 2024 року кардинально відрізняється від тогорічної.

Читайте також Путін відчуває слабкість, як тварина, тому що він і є тварина, – Зеленський

Ніби дві різні людини

Михайло Шейтельман зазначив, що загалом звернення Путіна цього року тривало 3 хвилини 39 секунд. Минулого року він наговорив на 9 хвилин. Ці промови звучали так, ніби виступали дві різні людини.

Його промова минулого року була сповнена конкретики, важливих слів. До прикладу, "Донбас", "НАТО", "агресія", "військові". Фраз типу "ми захистили", "боремось", "перемагаємо". Був екскурс в історію. Це було на 9 хвилин. Зараз 3 хвилин 39 секунд ні про що. Це було дуже дивно,
– сказав він.

Згодом, можливо, у Кремлі зрозуміли, що "щось пішло не за планом". Тому випустили говорити Дмітрія Медвєдєва, який майже повторив промову Путіна 2023 року.

Владімір Путін: останні новини

  • Коли на екранах Владімір Путін виголошував новорічну промову, українські хакери зламали російський інтернет-провайдер "Сибирский медведь". Звернення диктатора до росіян несподівано перетворилося на виступ про військові невдачі та економічні втрати.
  • У перший день Нового року Путін навідався до військового госпіталю, де зустрівся зі своїми пораненими на війні окупантами та наговорив маячні. Диктатор не забув сказати, що нібито "Росія ворогує не з Україною, а із Заходом". Також там він зробив чимало цинічних заяв.
  • Згодом Путін почав погрожувати "розібратися із Заходом" і розповів, що країна-агресорка зміцнює військовий потенціал. За його словами, Росія нарощує поставки озброєння у кілька разів. За рік виготовлено і відремонтовано понад 1,6 тисячі танків.