Радниця з комунікацій керівника Офісу Президента України Дарія Зарівна опублікувала щемливі кадри з військовими, які повернулися з російського полону.

Дивіться також Чи можливий обмін полоненими у форматі "всіх на всіх": у ГУР відповіли на запитання

Зворушливі кадри з обміну полоненими

Автором опублікованих світлин є Віталій Юрасов. Дарія Зарівна наголосила, що він зробив важливі фотографії для історії нашої держави.

Кожне повернення наших людей – це частина сучасної історії, яка візуалізується в емоціях. Це біль та радість, втома і любов,
– зазначила вона.

Обмін полоненими 26 квітня: дивіться фото

Що відомо про обмін полоненими 26 квітня

Нагадаємо, що з російського полону додому 26 квітня повернулися ще 44 українці. Серед них – 36 рядових та сержантів і 6 офіцерів.

Це військові, прикордонники, нацгвардійці, моряки. Люди захищали Маріуполь, "Азовсталь", Херсонщину, билися з ворогом на Сході. Також ми звільнили двох цивільних, – зазначив Андрій Єрмак.

Безпрецедентний обмін полоненими

  • Очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов нещодавно в інтерв'ю заявив, що наша держава наближається до обміну полоненими з Росією у форматі "всіх на всіх".
  • Він також наголосив, що обміни полоненими між Україною й Росією є безпрецедентними, оскільки тривають під час бойових дій. "Це безпрецедентний випадок у світовій історії. Ніхто такого не вів. Усі обміни йдуть після завершення бойових дій і ніяк не під час", – уточнив він.
  • Глава Офісу Президента наголосив, що серед звільнених є поранені, яких катували російські окупанти. Також вдалося повернути додому двох чоловіків, чиїх дружин раніше звільнили з полону.
  • Представник пресслужби ГУР України Андрій Юсов також наголосив, що це завдання неодмінно буде виконано, і Україна докладає максимально зусиль.