Світло обіцяють повернути протягом кількох годин. Водночас у компанії зазначають, що стабілізаційні графіки цього дня не застосовуватимуть до вечора.

Дивіться також Відключення світла в Україні: коли та як діятимуть графіки в різних областях

Відключення у Києві

У ДТЕК повідомляють, що через локальну аварію без світла залишилась частина будинків на проспекті Оболонському, Героїв Дніпра, вулицях Тимошенка та Зої Гайдай. Незабаром енергопостачання мають відновити.

Енергетики вже працюють над ліквідацією аварії. Прогнозують повернути світло до 10:00,
– написали у пресслужбі.

Також енергетики нагадали, що 22 травня стабілізаційні графіки не застосовуються з 07:00 до 18:00.

Відключення світла

  • 21 травня графіки погодинних відключень будуть діяти для промислових та побутових споживачів по всій території України з 00:00 до 07:00 та з 18:00 до 24:00 доби. Проте відключення ймовірні й в інший проміжок у тому разі, якщо область перевищить визначені ліміти споживання.
  • Інформацію, коли саме будуть застосовані відключення у вашому регіоні, можна дізнатись в кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах
  • Варто вказати, що 21 травня Укренерго скасувало графіки обмеження електроенергії, які запровадило на цей день. У компанії вказали, що це стало можливим завдяки зменшенню хмарності в усіх регіонах. Тобто через те, що промислові та дахові сонячні електростанції збільшили обсяги виробництва, дефіцит в енергосистемі зменшився.
  • Водночас в Укренерго очікують, що потепління дасть можливість не відключати споживачів упродовж ночі та вранці. Проте відключення все ж будуть – і влітку, і, ймовірно, восени та взимку. Відключення це вимушена міра, яка має тривати поки енергосистема не відновиться. Наша енергосистема значно постраждала внаслідок російських атак.
  • Станом на тепер, завдані збитки від російських обстрілів енергетичного сектору, перевищили 1 мільярд доларів.