Крім цього, вони поповнюють обмінний фонд України. Про це заявив політолог Олексій Голобуцький.

До теми СБУ завершила обшуки Московського патріархату в 9 областях: фото скандальних знахідок

Церкви УПЦ МП часто стали розплідником навідників, шпигунів, агітаторів "русского міра". Їх треба виявляти, затримувати та засуджувати, обмінювати на наших, витягаючи своїх із полону. Саме законні дії СБУ дозволяють сьогодні і позбавлятись колаборантів, і поповнювати обмінний фонд,
– підкреслює Голобуцький.

Експерт описує обмін затриманого СБУ священника-навідника.

"На відео – батюшка УПЦ МП, який зливав позиції української армії росіянам. Був вирахуваний і затриманий СБУ. Отримав вирок суду – 12 років. "Луганщина тепер земля "русская", а українська погань не торкнеться нашої землі", – ділиться вологими нездійсненними мріями зрадник з УПЦ МП. Рекомендую це відео для перегляду всім, хто хоч на 1% сумнівається у правильності рейдів СБУ по храмах УПЦ МП", – відзначає Голобуцький.

Що говорив представник Московського патріархату після обміну полонених: дивіться відео

На тижні СБУ знову затримувала "любітєлєй зємлі русской" в рясах. Це значить, що скоро на черговому обміні вони опиняться в тісних обіймах пригожинських зеків. А ми зможемо повернуту до рідних наших. І це найважливіше, – резюмує експерт.

Коротко про обшуки СБУ в церквах УПЦ МП

  • Раніше повідомлялося, що СБУ в жовтні почала проводити обшуки у будівлях УПЦ МП у різних областях України.
  • Також СБУ повідомила про підозру ректору Почаївської духовної семінарії УПЦ МП, який здійснював антиукраїнську діяльність. Крім того, викрито диякона УПЦ МП, який агітував за "приєднання" Запоріжжя до Росії.
  • В єпархіях Московського патріархату СБУ виявила російські паспорти, "перепустки федеральних радників РФ" і прапор "Новоросії".
  • У Харківській єпархії УПЦ МП знайшли сотні тисяч готівки, прокремлівську літературу та сухпайки окупантів, а в Київській та Херсонській – підозрілих осіб, незареєстровану зброю і російські агітки.