Зокрема, це роблять, щоб протидіяти майбутнім атакам Росії по енергетичній інфраструктурі України. Зрештою це допоможе критичній інфраструктурі працювати краще, попри постійну загрозу з неба.

До теми Відключення у 8 регіонах, тракториста вбило струмом: що зі світлом в Україні 2 жовтня

Як відбувається підготовка оборони на Півночі

Наєв зазначив, що у Північній операційній зоні наразі вживають заходи, щоб підвищити кількість вогневих мобільних груп. Наразі цей процес керують військові разом з головами обласних військових адміністрацій.

За словами генерала, це потрібно для того, щоб підвищити ефективність української системи протиповітряної оборони.

Щоб кожен громадянин України відчував себе захищеним, а наші об'єкти енергетичної інфраструктури у зимових умовах були готові працювати на повну,
– наголосив він.

Сергій Наєв розповів про підготовку мобільних вогневих груп на Півночі / Відео з телеграм-каналу Сергія Наєва

Наостанок Наєв розповів, що українська армія рухається далі у здобутті перемоги над ворогом. Він також підкреслив, що всі разом ми зможемо закінчити війну, а також сказав національне гасло – Слава Україні!

Росіяни знову почали обстріл енергетики України

  • Ворог 21 вересня 2023 року вперше за майже пів року завдав обстрілу по енергетичній інфраструктурі нашої держави. Зокрема, у Києві були перші відключення світла.
  • Без електроенергії лишилися жителі кількох мікрорайонів Святошинського району української столиці. Також були пошкоджені енергомережі й у Київській області.
  • Виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук зазначив, що через пошкодження майже тисяча абонентів лишилося без світла. Він також застеріг, що такі атаки можуть продовжуватися на українську енергетику й надалі.
  • Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль наголосив, що енергетичний терор нашої держави уже триває близько 2 тижнів. Однак наразі наслідки таких дій окупантів не є відчутними для наших громадян.