Зрештою стало відомо про постраждалих серед цивільних громадян. Варто зазначити, що кількість людей, що отримали поранення в готелі у Черкасах, може збільшитися, адже людей ще продовжують евакуювати та рятувати з-під завалів.

Дивіться також У Черкаській області працює ППО: тривога триває, є ракетна загроза

Що відомо про постраждалих у готелі в Черкасах

Орієнтовно о 20 годині 21 вересня глава Черкаської ОВА Ігор Табурець повідомив, що вже п'ятнадцяту годину триває ліквідація наслідків чергової ворожої атаки на Черкаси. За його даними:

  • рятувальники розбирають завали, продовжується пошуково-рятувальна операція;
  • у лікарні перебувають 6 поранених, двоє – у важкому стані;
  • психологи ДСНС і поліції допомагають всім, хто цього потребує;
  • з місця влучання уламків вже вивезли понад 258 тонн будівельного сміття, комісії фіксують завдані збитки.

Кореспонденти Суспільного повідомили, що станом на 8:39 кількість постраждалих зросла до 9 осіб. Зокрема, мовиться також про перехожих, які перебували поруч на момент влучання.

Раніше журналісти з місця подій казали, що внаслідок ракетного удару по готелю в Черкасах 8 людей отримали поранення різного ступеню.

До цього очільник МВС Ігор Клименко розповів, що відомо про 7 поранених. Крім того, 10 людей евакуювали, а з-під завалів врятували одну людину.

О 7:02 було відомо про 5 поранених внаслідок обстрілу готелю у Черкасах. Там також працювали служби, щоб урятувати людей від небезпеки.

Наслідки падіння уламків ракет на готель у Черкасах / Фото Ігоря Табурця

Як відбувалася ракетна атака на Черкаси

  • Під час масованої ракетної атаки України 21 вересня російські загарбники також атакували й Черкаську область. В ОВА повідомляли про роботу української ППО, а деталі пообіцяли розповісти згодом.
  • Зрештою стало відомо, що уламки ракет окупантів влучили в об'єкт цивільної інфраструктури в Черкасах. Внаслідок цього у місті є постраждалі.
  • Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко наголосив, що там наразі триває рятувальна операція. Зокрема, працівники ДСНС витягують людей з-під завалів та евакуюють з готелю.
  • До того ж у мережі з'явилося щемливе відео того, як рятувальники витягли чоловіка з-під завалів. Водночас вони також продовжують пошук людей у місці влучання уламків ракети росіян.