У Херсонській міськраді розповіли, що загиблий хлопець був сиротою. Похованням загиблого юнака займатиметься Херсонська міська рада.

Зверніть увагу Російські окупанти обстріляли в Херсоні шаховий клуб, будівля – пам'ятка архітектури

Росіяни 7 разів обстріляли Херсон

За інформацією відділу з питань цивільного захисту Херсона, станом на 9 годину 2 лютого окупанти 7 разів обстріляли місто. Унаслідок обстрілів пошкоджені приватні будинки, будівля школи, перебито газову трубу.

Крім того, війська агресора 11 разів обстріляли Херсон протягом 1 лютого. Унаслідок обстрілу напередодні загиблих та постраждалих немає. Водночас було пошкоджено гаражі та приватний будинок.

Чому Росія обстрілює Херсон

У британській розвідці вважають, що російське командування наказало обстрілювати звільнений Херсон, швидше за все, щоб знизити моральний дух цивільного населення та стримати будь-які українські контратаки через Дніпро.

29 січня місцева влада повідомила про загибель ще трьох цивільних осіб у Херсоні, а два іноземні судна, пришвартовані на річці, були пошкоджені, що призвело до розливу нафти.

У розвідці Британії вказують, що Херсон залишається найбільш постійно обстрілюваним великим українським містом за межами Донбасу. Точна причина, через яку Росія витрачає тут свої виснажені запаси боєприпасів, незрозуміла.

Росія цинічно атакувала Краматорськ

  • Російські військові протягом 1 – 2 лютого завдали ракетних ударів по Краматорську в Донецькій області. Окупанти 1 лютого влучили з комплексу "Іскандер-К" по житловому будинку.
  • Наразі відомо про 3 загиблих, а також 8 поранених (2 у важкому стані), 13 – звернулись за медичною допомогою
  • У четвер, 2 лютого, окупаційні війська Росії завдали ще одного ракетного удару поблизу лікарні. Унаслідок обстрілу відомо про щонайменше 5 поранених.