2 лютого начальник Донецької ОВА Павло Кириленко в ефірі новинного телемарафону повідомив, що будинок, по якому вдарили росіяни, був заселений на 15%. Про це пише 24 Канал.

До теми На місці будинку – руїна: фоторепортаж 24 Каналу після атаки у Краматорську

Кириленко закликає людей евакуюватися

Будинки, по яких вдарили росіяни, у центрі міста. Вони забезпечені газопостачанням і теплопостачанням, тож там ще проживають люди.

Він наголосив, що наразі через російські обстріли ніхто не може забезпечити жителям Донецької області абсолютну безпеку. Тож зберегти й врятувати собі життя можна шляхом переміщення в більш безпечні регіони.

Павло Кириленко додав, що якби у будинку, по якому у ніч на 2 лютого вдарили окупанти, проживало б більше людей, кількість жертв могла б бути значно вищою.

Така, вибачте, "відносно мала" кількість жертв, це через те, що будинок був заселений на 15%. Тобто більша частина жителів виїхала,
– сказав він.

При цьому він повідомив, що після останніх обстрілів почалась активніша евакуація з району.

Що варто знати про цинічний обстріл Краматорська

  • Ввечері 1 лютого росіяни вдарили "Іскандером" по центру Краматорська. Ракета влучила в житловий будинок, унаслідок чого є 3 загиблих та щонайменше 21 поранений, 8 з яких госпіталізували.
  • Завали розчищено на 85% – залишились цокольні поверхи. У будинку точно перебувала 1 жінка, яка зараз вважається зниклою безвісти.
  • 2 лютого окупанти знову цинічно завдали удару по центру міста. Снаряд прилетів за 100 метрів від дитячої лікарні.
  • На жаль, не обійшлося без поранених. Наразі відомо про щонайменше 6 постраждалих, 1 людина у важкому стані.