Ворожі війська в ніч на 1 лютого обстріляли Мирноград. Вони застосували "С-300".

Дивіться також "Привиди Бахмута" – працюють: ЗСУ знищили ворогів з дистанції у понад 2,6 кілометра

Окупанти вдарили ракетами по школі

Відомо, що російська ракета влучила у приміщення школи. Там був розташований "пункт незламності". Про це повідомив начальник міської військової адміністрації Юрій Ключка. На щастя, в будівлі нікого не було.

Російська армія здійснила атаку близько першої ночі 1 лютого. Як додав начальник МВА, за попередніми даними ворожі війська застосували "С-300".

Навколо місця удару пошкоджені житлові будинки та магазин. Відомо, що на місці працюють комунальники. Вони розбирають завали, а також прибирають будівельні конструкції.

Мирноград під атакою росіян: останні новини

  • Вночі 29 січня російські військові обстріляли Мирноград. На місці влучання зайнялася пожежа. Речник ДСНС Донеччини Станіслав Балдін повідомив, що площа пожежі була незначна – 20 квадратних метрів, але через руйнування будівлі довелося розкопувати, щоб подолати пожежу. На момент удару в готелі перебували близько 30 людей. Пошкоджено 3 будинки та 3 автомобілі.
  • Росія обстріляла Мирноград 4 січня. В результаті була знеструмлена шахта. Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець розповів, що унаслідок прильоту усе розбите: компресорна, вентилятор, зал підіймальної машини.
  • Повідомлялося, що в одній із шахт під землею станом на 5 січня перебувало 17 гірників.