Додатковими відомостями поділився глава Дніпропетровської облради Микола Лукашук. Він підкреслив, що внаслідок обстрілу постраждало троє людей.

Читайте також У Чорному морі більше ракет, а Луганщина окупована не повністю: основне за 134 день війни

Один потерпілий у важкому стані

На жаль, стан одного з них зараз вкрай складний. За його життя борються медики. Що стосується двох інших, то це теж черговий прояв терору, який чинить росія на території України. А все тому, що постраждали двоє велосипедистів, які просто у той вечір проїжджали повз підприємство, яке ворог і обстріляв.

Звичайні цивільні люди, не військові, для яких вечірня поїздка на велосипеді ледь не перетворилась на трагедію через окупантів,
– підкреслив Лукашук.

Він також додав, що масштабну пожежу, яка спалахнула внаслідок влучання, вогнеборцям вдалось ліквідувати.

Зауважимо, що у ніч проти 6 липня ворог вкотре атакував Харків. Зі слів мера Ігоря Терехова, окупанти били по тих районах міста, куди ще не "прилітало" раніше. Це вкотре доводить, що немає більш або менш безпечних місць. Окупанти непередбачувані, як і їхні атаки.

Ворог активізувався уночі

Ігор Терехов зауважив, що у районах, які атакував ворог, масштабні руйнування. Він і підкреслив, що сама географія обстрілів – непередбачувана. А його активність останнім часом спостерігається саме вночі, коли мешканці міста намагаються бодай трохи відпочити.

Водночас він додав, що ворогам не вдається деморалізувати містян. Натомість вони об'єднались та тримаються, а дії самих росіян стають причиною появи у харків'ян хіба здорової люті. Очільник міської ради підкреслив, що мешканці Харкова вірять у ЗСУ, а також знають, що Україна неодмінно переможе у боротьбі за власну свободу.

Варте уваги – моторошні наслідки масованого обстрілу Миколаївщини: дивіться відео