На жаль, 10 серпня місцева влада повідомила про ще одну жертву ворожого вогню по звичайній зупинці громадського транспорту – у лікарні помер чоловік. Таким чином, кількість загиблих унаслідок російського кривавого обстрілу міста 29 липня загалом зросла до 8.

Читайте також Жителі Миколаївщини відмовляються від 100 доларів за інформацію про корегувальників, – Кім

Кількість загиблих унаслідок обстрілу зупинки громадського транспорту Миколаєва знову зросла

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич ввечері 10 серпня повідомив, що кількість жертв унаслідок обстрілу росіянами 29 липня зупинки громадського транспорту у Корабельному районі міста, на жаль, збільшилась.

У понеділок (8 серпня – ред. 24 канал) у лікарні помер чоловік 1964 року народження. Йому зробили кілька операцій, але поранення, які він отримав, були несумісні з життям,
– розповів посадовець.

Сєнкевич констатував, що загалом унаслідок російського обстрілу 29 липня у Миколаєві загинуло 8 осіб.

Важливо Миколаївці, що потрапили під обстріл окупантів на зупинці, потребують допомоги

Корабельний район міста росіяни згодом обстріляли знову

Після цинічного удару по звичайній зупинці громадського транспорту, окупанти 5 серпня вгатили по Корабельному району міста знову. Тоді поранення отримали 22 людини. Один чоловік 1980-го року народження, за інформацією з Офісу Президента, загинув.

Унаслідок обстрілу постраждали приватні будинки та багатоповерхівки, площа ураження була дуже великою – спалахнули пожежі, зафіксували значні руйнування та потерпілих серед дітей. Зокрема, до реанімації у важкому стані госпіталізували 13-річного хлопчика, який просто стояв біля входу у церкву.

За попередніми даними, росіяни били по місту забороненими міжнародними конвенціями касетними боєприпасами. Унаслідок обстрілу пошкоджень зазнав 21 приватний будинок, у 5 багатоквартирних будинках повибивало вікна.

Зверніть увагу Це того вартувало, – Кім відзвітував про результати пошуку зрадників у Миколаєві

Вас може зацікавити – Сполучені Штати Америки відреагували на вибухи у тимчасово окупованому Криму: дивіться відео