Мовиться про ведучого телеканалу "Київ" Славу Соломка. Відповідне відео з ефіру розповсюдили місцеві телеграм-канали.

До теми Росіяни вдарили по Києву: кількість поранених зросла, серед загиблих 4 дітей

Якою була реакція Слави Соломка на вибухи у Києві

Після того, як в Києві оголосили повітряну тривогу телеведучі та основна команда телеканалу "Київ" пішла продовжувати знімати етер в укриття. Зрештою в столиці пролунали вибухи, на що Слава Соломка емоційно відреагував, сказавши кілька разів: "Очманіти".

Телеведучого просили продовжувати читати текст, але він продовжив емоційно висловлюватися про гучні звуки в українській столиці.

У нас тут будівлю ходором ходить, що читай?! Чули, ми у підвалі перебуваємо, у мене аж стіни затряслися. Я мало не перепудився,
– відреагував Соломка.

Слава Соломка почув вибухи у Києві під час прямого етеру: дивіться відео

Телеведучий сказав, що вибухи було дуже добре чутно. Після цього він закликав тих глядачів, які ще не перебувають в укритті, негайно туди піти.

"Ось я зараз сиджу в укритті, третій раз… четвертий раз… п'ятий… мамо рідна..." – висловився ведучий.

Соломка також звернувся до решти членів команди телеканалу, щоб всі негайно спустилися в укриття. Телеведучий наголосив, що йому було страшно від вибухів у Києві, які він почув, "навіть сидячи у підвалі".

До слова, російська армія 8 липня здійснила по Києву масовану ракетну атаку, внаслідок якої були загиблі і постраждалі. Подекуди на місцях прильотів ще розбирають завали і шукають тіла людей.

Окрім того, окупанти влучили і в дитячу лікарню "Охматдит", де лікувалися маленькі українці. Там 9 липня закінчили пошуково-рятувальну операцію: 2 особи загинули, 32 – було поранено.

Також росіяни влучили у будинок у Шевченківському районі Києва у Сирці. Там внаслідок ракетного удару зруйнувало цілий під'їзд, під завалами опинилися люди, були загиблі й поранені. Рятувальну операцію ДСНС там завершили лише ввечері 9 липня.