Про це 24 каналу розповів голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. Він пояснив, що Сєвєродонецьк – невелике місто, тому там кожна вулиця має велике значення у відсотках.

Зверніть увагу Битва за Сєвєродонецьк – одна з найважчих протягом цієї війни, – Зеленський

Тактика росіян примітивна, – Гайдай

Сергій Гайдай сказав, що коли бої проходять на одній чи іншій вулиці Сєвєродонецька, то зміна лінії кордону бойових дій на одну чи навіть на пів вулиці може у відсотковому значенні показувати 5 – 10%.

Всередині міста тривають вуличні бої, росіяни постійно обстрілюють ту частину, яку контролює Україна.

"Тактика в них дуже примітивна. Вони починають, наприклад, з лівого флангу на правий або навпаки вести артилерійський обстріл. Потім, як тільки він проходить – навіть інколи не дочекавшись – вони кидають якісь сили в атаку", – зазначив Гайдай.

Наші їх відкидають і потім знову починається артилерійський обстріл. І так постійно триває, цілодобово. "Промку" (промзону – 24 канал) обстрілюють дуже потужними калібрами,
– заявив голова Луганської ОВА.

Така ж тактика – у Рубіжному та Попасній

Сергій Гайдай підтвердив, що тактика, яку росіянами застосовують у Сєвєродонецьку, нагадує характер боїв, які були за Рубіжне та Попасну. Тобто знищують всю забудову, яка потенційно може бути оборонними спорудами, а далі – спроби прориву і штурму.

"Вони знищують взагалі все, що хоча б якось можна використовувати для оборони. Просто цілеспрямовано постійно тривають обстріли, вони не зупиняються", – заявив Сергій Гайдай.

Що відбувається у Сєвєродонецьку: останні новини

  • Українські воїни у Сєвєродонецьку, за інформацією радника голови Офісу Президента Олексія Арестовича, завдали потужних втрат російським окупантам. Наразі загарбники уникають прямих зіткнень зі Збройними Силами України, водночас застосовують авіацію та артилерію.
  • Водночас голова Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив, що всі так звані дедлайни окупантів щодо захоплення Сєвєродонецька провалюються. Плани "взяти" місто до 10 червня – нереальні, тому ворог змушений надалі пересувати відповідні дати, мовляв, "так і треба".
  • Крім того, Володимир Зеленський вже заявив, що битва за Сєвєродонецьк може бути однією з найважчих протягом всієї цієї війни. Президент України сказав, що багато в чому саме там вирішується доля нашого Донбасу.

Голова Луганської ОВА про тактику росіян: дивіться відео 24 каналу