Про це повідомив на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів, заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг.

При цьому він наголосив, що висновків з цієї інформації місія не може робити, оскільки "спеціальна моніторингова місія ОБСЄ – це не агентство розвідки, а громадянська неозброєна місія".

Ми звітуємо про те, що ми бачимо і що ми чуємо. І ми звітуємо про те, що ми можемо перевірити. З моменту розміщення нашої місії в районах не підконтрольних української влади ми задокументували наявність деяких конкретних одиниць озброєння і боєприпасів... у нас також є інформація, яка підтверджує наявність російських військовослужбовців на тих територіях. Це факти, які ми регулярно документуємо в своїх щоденних звітах, які публікуються на нашому сайті. А висновки робити повинні вже ті, хто читає звіти,
– сказав він.

Нагадаємо, після того, як російські бойовики неодноразово відкривали вогонь по українських позиція та намагалися захопити опорні пункти українських воїнів, розвідка повідомила про чисельні втрати в стані терористів.