До цього по всій Миколаївській області пустили "Шахеди". 24 Канал закликає жителів Очакова перебувати в укриттях, адже це може врятувати життя і полегшити роботу захисників неба.

Дивіться також У Запоріжжі пролунали вибухи: в області оголошена тривога

В Очакові працює ППО по "Шахедах"

Тривогу в Миколаївській області оголосили о 01 годині 44 хвилини. Повітряні сили попереджали про загрозу ударних безпілотників.

Рух ударних БпЛА з Чорного моря! Загроза – для Миколаївщини!
– писали військові.

У Повітряних силах близько 02 години 02 хвилини закликали жителів Очакова перебувати в укриттях. Адже в напрямку міста летіли "Шахеди".

У телеграм-каналі "Николаевский Ванек" зазначили, що звуки, які могли чути жителі міста, це була робота наших сил ППО по ворожих об'єктах в небі. Водночас представники каналу наголосили, що безпілотники ще летять у напрямку міста, тому закликали відійти від вікон.

У місцевих чатах жителі Очакова пишуть, що вибухова хвиля була настільки сильною, що "повідчинялися двері" і "було відчуття, наче вікна повибивало".

Станом на 2 годину 22 хвилини повітряна тривога по всій Миколаївській області триває. Однак у телеграм-каналі "Николаевский Ванек" зауважили, що Очаків "не пропускає ворожі дрони далі".

Станом на 3:48 на Миколаївщині оголосили про відбій повітряної тривоги. Та з 5:28 по 5:49 10 квітня область знову була червоною. Цього разу Повітряні сили ЗСУ попереджали про нову групу ударних безпілотників, які рухались з акваторії Чорного моря у напрямку Одеської області.

Ракетна атака по Миколаєву

  • Росія 28 березня 2024 року атакувала Миколаїв ракетами. Ймовірно, мовиться про дві балістичні ракети "Іскандер-М".
  • На жаль, російські загарбники влучили по території об'єкта промислової інфраструктури. Там спалахнула пожежа, яку рятувальники ліквідували.
  • Проте внаслідок атаки 12 людей зазнали поранень, з них 4 – отримали допомогу на місці. Внаслідок удару ворог завдав незначних пошкоджень 6 багатоквартирним будинкам.