Деталі розмови міністрів

Мелані Джолі вперше поговорила з Вопке Хоестра після його призначення. Міністри наголосили на важливості й далі підтримувати Україну.

До теми Можливий напад Росії: у ЄС визначили 10 кроків зі сфери безпеки

Міністри обговорили підтримку України та родичів PS752 (загиблих в авіакатастрофі МАУ під Тегераном – 24 канал), а також стримування вибіркових ув'язнень й інші питання,
– мовиться у повідомленні.

США пообіцяли Україні допомогу

У разі російської ескалації США пообіцяли допомогу для України. Зокрема, мовиться про військові навчання у країнах-членах НАТО із залученням українських солдатів. Крім того, передбачене постачання зброї.

США надаватимуть Україні матеріально-технічну підтримку та гроші. Білий дім також розглядає можливість постачання медичного обладнання та можливий тимчасовий притулок у разі повномасштабної агресії.

Останні новини про загрозу російського вторгнення

  • Міжнародні партнери України все частіше погрожують Росії серйозними санкціями у разі наступу. Обмеження готують навіть особисто проти президента Володимира Путіна. Однак у Кремлі переконані, що їхня економіка "вистоїть перед новими санкціями".
  • В американській розвідці заявили, що Росія хоче сфабрикувати привід для вторгнення в Україну. Зокрема, держава-агресорка може готуватись до проведення спецоперації на Донбасі під чужим прапором.
  • Через загрозу з боку Кремля Збройні сили України почали інтенсивну підготовку тактичної авіації.
  • Американське видання Forbes стверджує, що Росії не вдасться здолати Україну через брак вантажівок для потреб в матеріально-технічному забезпеченні війська. ЗМІ назвало армію агресора "традиційно слабкою" в плані постачання матеріалів, озброєння чи продовольства.

Це може вас зацікавити – Росія може сфабрикувати привід для вторгнення: відео

Повний текст публікації МЗС Канади у твітері:

Міністр Джолі поспілкувалася зі своїм нідерландським колегою Вопке Хоестра, привітавши його із призначенням на нову роль. Міністри обговорили підтримку України та родичів PS752, а також стримування вибіркових ув’язнень й інші питання.