Так, зловмисники поширювали у забороненій в Україні соцмережі "Вконтакті" матеріали із закликами до змін меж кордонів держави. За свою "роботу" з території Росії вони отримували матеріальну винагороду через сервіси грошових переказів, які внесені до санкційних списків і заборонені в Україні.

Читайте також: Російські спецслужби змусили українця зливати інформацію про дислокацію військ ЗСУ

Українська спецслужба затримала чотирьох інтернет-агітаторів із Одеси та ще 4 – із Миколаєва.

Служба безпеки України у зв’язку з цієї подією звернулася до українських користувачів мережі з проханням бути уважними та у разі отримання від невідомих осіб пропозицій щодо поширення в соцмережах інформації антиукраїнського спрямування повідомляти про це на гарячу лінію СБУ.

Також у спецслужбі додають, що з кінця 2018 року напрямки інформаційного впливу з боку російських "кураторів" змістилися у площину масового поширення інформації щодо неможливості проведення в Україні чесних виборів, а також – розпалювання міжконфесійної ворожнечі на тлі отримання українською церквою Томосу. Разом із тим російські спецслужби продовжують використовувати вектор розповсюдження пропагандистських матеріалів антидержавного змісту.

СБУ затримала учасників мережі антиукраїнських інтернет-агітаторів: відео