Одесити, засмучені смертю Олександра Ройтбурда, продовжують нести квіти під будівлю музею. До будівлі приходять всі, кого засмутила та шокувала смерть художника.

Зверніть увагу Знаменитий український художник: що відомо про Олександра Ройтбурда

Стала відома попередня дата прощання з Ройтбурдом

Поки люди вшановують пам'ять митця, який помер вранці, 8 серпня, у місцевих ЗМІ з'явилися попередні дати прощання з Олександром Ройтбурдом. Найімовірніше, проведуть художника в останню путь 11 або 12 серпня. Точну дату та час повідомлять пізніше.

У цей час подвір'я Одеського художнього музею стало меморіалом пам'яті митця, на якому з'являється все більше і більше квітів.


В Одесі люди несуть квіти під будівлю художнього музею / Фото "Думская"

Також фанати творчості художника висловлюють свої співчуття на сторінці Одеського художнього музею у фейсбуці.Користувачі соцмереж продовжують висловлювати співчуття з приводу смерті Олександра Ройтбурда / Скриншоти зі сторінки музею у фейсбуці

Смерть Олександра Ройтбурда: головне

  • Відомий художник та голова Одеського художнього музею Олександр Ройтбурд помер вранці 8 серпня 2021 року від тривалої хвороби.
  • У своєму останньому інтерв'ю митець розповідав, що він погано спить і ходить. На фото було помітно, що Ройтбурд виснажений та схуд.
  • Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко заявив, що в пам'ять про художника в Одесі можуть створити музей сучасного мистецтва, про який мріяв Олександр Ройтбурд.

Цікаво "Непоправна втрата для всіх": як політики та активісти реагують на смерть Олександра Ройтбурда