Перший заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін у коментарі "Обозревателю" розповів, підозрюваний живе у селі Іванівка на Одещині, де і зникла дитина.

Читайте також: Зникнення 11-річної Дар'ї Лук'яненко на Одещині: усе, що відомо зараз

Хлопець не вчиться і не працює. Всі дні проводить за комп'ютером, іноді допомагає батькам, які працюють на ринку в Іванівці,
– розповів Аброськін.

Під час допиту затриманий зізнався поліцейським, що спочатку душив 11-річну дівчинку в коридорі, потім роздягнув, але нiбито нічого з нею не зробив. Згодом він кинув її тіло у вигрібну яму, а речі облив бензином і спалив.

Коли правоохоронці витягли тіло Дарії з ями, воно було повністю роздягнене.

"Встановити злочинця вдалося тільки після збору всієї необхідної інформації, що дозволила посекундно відновити рух дівчинки від ринку у напрямку до школи. За ці дні була зроблена колосальна робота, по крупицях збирали інформацію", – додав поліцейський.

Зауважимо, у коментарях під дописом Нацполіції про знайдене тіло дівчинки пишуть, що підозрюваний хлопець був сусідом Дарії та приїхав з Росії. Дехто навіть переконує, що зловмисника раніше вже засуджували за зґвалтування і він лише нещодавно вийшов на волю. Офіційного підтвердження цій інформації наразі немає.

Що відомо про зникнення Дарії Лук'яненко? 11-річна дівчинка зникла у селищі Іванівка в Одеській області ще 13 червня. Дарія йшла на танцювальний гурток, проте пропала недалеко від місцевого ринку.

У мережі навіть ширилися чутки, що люди поблизу ринку чули її крик, а собаки там втрачали слід. Близькі та друзі родини до останнього надіялися, що дитина жива, адже на наступний день після зникнення вмикався її телефон.

Тіло дитини знайшли 19 червня у вигрібній ямі на подвір'ї одного з будинків у Іванівці. Після цього його направлять на судмедекспертизу, а також проведуть опізнання родичі. Внаслідок чого загинула неповнолітня, наразі невідомо.