Як повідомив генпрокурор Юрій Луценко, після чергового нападу на активістів у Одесі, місто посилено охоронятимуть, з Києва туди виїхала група правоохоронців.

Читайте також: Замах на Олега Михайлика в Одесі: у мережі пригадали попередній гучний напад на активіста

Під стіни Одеського обласного управління поліції вийшли на мітинг друзі та соратники пораненого активіста Олега Михайлика. Вони вимагають відставки очільника правоохоронців та обласного прокурора. Цього року у Одесі це вже 14 напад на активістів, які жорстко критикували владу. Проте, жодного замовника так і не затримали.

Поліція Одеси розробляє п’ять версій щодо нападу на Михайлика.

"Перша версія пов'язана з його громадською діяльністю, друга – з проблематикою по "Золотому березі" (недобудований житловий комплекс, Михайлик виступав з протестами як ошуканий вкладник), третя – пов'язана з проблематикою по авторинку "Успіх" (проти нових власників якого боровся активіст), четверта версія –особистісні відносини, і п'ята версія – замах скоєно невстановленими особами із хуліганських мотивів", – розповів начальник поліції Одещини Дмитро Головін.

У друзів та соратників активіста є своя версія.

Можливо, саме Олег став мішенню, тому що він єдиний з одеських політичних діячів та активістів сказав, що готовий йти на вибори. Він був готовий стати мером і взяти на себе відповідальність за це місто,
– наголосив активіст Ігор Бичков.

24 вересня активісти вийшли на черговий пікет під обласну поліцію. Вимагали звільнити керівника відомства, а також обласного прокурора. Начальник одеської обласної поліції до мітингувальників не вийшов, бо нібито екстрено виїхав у справах.

"Загалом, всі ці резонансні справи, які ми можемо спостерігати, розслідуються в кращому випадку тільки на половину. Замовників ніхто не шукає, це я можу сказати стосовно моєї кримінальної справи, так що тут все передбачувано і логічно", – сказала учасниця акції протесту Світлана Подпала.

Сам же Олег Михайлик поки у реанімації. Вже за 8-10 днів його можуть перевести на домашнє лікування. А от кулю, яка застрягла в підреберній артерії діставатимуть лише 2-3 місяці, після курсу лікування.

Нагадаємо, що в одеського активіста Олега Михайлика стріляли в суботу, 22 вересня, в подвір'ї будинку, де він мешкає. Куля дивом не зачепила серце.

Хто такий Олег Михайлик?Лідер одеського осередку партії "Сила людей". Разом з однодумцями неодноразово проводив акції проти мера Одеси Труханова, викривав корупційні схеми та боровся за збереження історичної та архітектурної спадщини міста.