Про це розповів голова поліції Одещини Дмитро Головін.

Частина 1 статті 115 Кримінального кодексу України – "замах на умисне вбивство". Перша версія пов'язана з його громадською діяльністю, друга – з проблематикою щодо "Золотого берега" (недобудований житловий комплекс, Михайлик виступав з протестами як ошуканий вкладник), третя – пов'язана з проблематикою по авторинку "Успіх" (проти нових власників якого боровся активіст), четверта версія – особистісні відносини, і п'ята версія – замах скоєно невстановленими особами із хуліганських мотивів,

– розповів Головін.

Читайте також: Лікар розповів про стан одеського активіста Михайлика, у якого стріляли

Він також сповістив про створення оперативної слідчої групи під процесуальним керівництвом обласної прокуратури, до якої увійшли слідчі відділу розслідування вбивств главку, і оперативники СБУ.

За словами Головіна, зброя, із якої стріляли в Михайлика, залишається наразі невідомою – на місці події гільзи не виявлені.

"Є припущення, що це пістолет системи "Наган", тому що гільз не було виявлено. Попередньо за калібром нам дасть оцінку експертиза", – пояснив голова поліції Одещини.

Він також повідомив, що поки що ніхто не затриманий.

"Тільки-но хтось буде затриманий, ми відразу через нашу прес-службу дамо це в ефір", – додав Головін.

Він також зазначив, що оперативні працівники відділу розслідування вбивств були на місці події через 7 хвилин: збирали фактичні дані, намагалися встановити місце можливого зловмисника, а першими на місце приїхали патрульні.

Читайте також: Замах на Михайлика в Одесі: активісти планують пікетувати Нацполіцію

Напади активісти Одеса інфорграфіка
Напади на активістів в Одесі

До слова, політичний експерт, активіст "Сили людей" Дмитро Купира запевнив, що замаху на життя Михайлика не було б без відома і схвалення мера Одеси Геннадія Труханова.