Про цей інцидент повідомили 12 січня, а трапився він вночі напередодні. На щастя, транспорт не сильно пошкодився, бо його змогли вчасно загасити.

Актуально На Київщині чоловік до смерті забив вагітну дружину через ревнощі

Хто запобіг поширенню полум'я

Слідчі встановили, що підозрюваний пробрався до двору жінки посеред ночі. Він облив
авто горючою сумішшю та підпалив її. Полум’я побачила у вікно донька потерпілої. Вона одразу вибігла та змогла все самотужки загасити.

Ймовірного, правопорушника затримали через кілька годин. Він одразу у всьому зізнався. Мовляв, у такий спосіб вирішив помститися жінці.

Як його можуть покарати

Наразі правоохоронці вже відкрили кримінальне провадження за статтею про умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу. Якщо вину підозрюваного доведуть у суді, він відправиться до в'язниці на строк від 3 до 10 років.

Інший випадок нещодавно

27 грудня повідомили, що в Кривому Розі 2 невідомих розстріляли чоловіка у дворі його будинку. Злочинці в масках поранили його ноги, а потім приступили до наступної частини плану.

Вони підпалили легковик потерпілого, який був припаркований поряд. На щастя авто змогли швидко загасити, а зловмисників затримали. Тепер цим людям загрожує кримінальна відповідальність.