Провести у вічність видатного художника Олександра Ройтбурда зібрались багато одеситів і друзів-киян, для яких спеціально організували трансфер зі столиці. Митець прожив яскраве й динамічне життя, написав багато унікальних й неординарних картин, які виставлялись у найвідоміших галереях світу, а також був одним із учасників Євромайдану в Одесі.

Також читайте "Непоправна втрата для всіх": як політики та активісти реагують на смерть Олександра Ройтбурда

В останню путь Олександра Ройтбурда проводжали у будівлі Одеського художнього музею, де той довгий час працював директором. Прощальна церемонія з діячем культури розпочалась о 10 годині. Поховали чоловіка на Єврейському кладовищі о 13:00.

Прощання з Олександром Ройтбурдом: фото похорону


Похорон Олександра Ройтбурда / Фото УСИ


Похорон Олександра Ройтбурда / Фото УСИ


Похорон Олександра Ройтбурда / Фото УСИ


Похорон Олександра Ройтбурда /
Фото УСИ


Похорон Олександра Ройтбурда / Фото УСИ

До слова Знаменитий український художник: що відомо про Олександра Ройтбурда

Прощання з Олександром Ройтбурдом: відео

Що відомо про смерть видатного художника Олександра Ройтбурда?

  • Скорботну звістку про смерть Олександра Ройтбурда сповістив співробітник художника Кирило Ліпатов. Згодом сам Одеський художній музей підтвердив, що Олександр Ройтбурд пішов з життя уранці 8 серпня.
  • Українські ЗМІ стверджують, що причиною смерті знаменитого митця стала онкологія, з якою він довго боровся. Попередньо сам Ройтбурд розповідав, що самопочуття у нього погіршилось і він погано спить. Змінився і його зовнішній вигляд: чоловік схуд та був виснаженим.
  • Після сумної новини про відхід у вічність Олександра Ройтбурда, міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко запевнив, що на честь митця відкриють музей сучасного мистецтва.