Речник ДПСУ Андрій Демченко у етері телемарафону розповів, що на Одещині прикордонники затримали вантажівку з ухилянтами. Організаторів схеми мають встановлювати й притягнути до відповідальності.

Дивіться також Побачимо, на що вони справді здатні, – Повітряні сили про утаємничені С-500 у Криму

Вантажівку зупинили за кілька кілометрів від кордону

У причепі виявили 41 чоловіка, які намагалися доїхати до кордону. Транспортний засіб зупинили за кілька кілометрів від кордону. Ймовірно, пізніше група мала розділитись або ж організатори вигадали інший спосіб, щоб перевезти ухилянтів до Молдови.

На цей момент з цими порушниками ведуться фільтраційно-перевірочні заходи. Вони будуть притягнуті до адміністративної відповідальності,
– пояснив Демченко

За його словами, на місце також викликали співробітників поліції та СБУ, щоб завести справу щодо водія про незаконне переправлення через кордон.

Далі правоохоронці встановлюватимуть всіх учасників схеми.

18 ухилянтів втекли до Угорщини

  • Українці втекли через угорський кордон біля села Гуняді Закарпатської області. Там прикордонники виявили покинутий мікроавтобус Volkswagen Transporter, на якому втікачі приїхали до місця прориву кордону.
  • Ймовірно, покинутим автомобілем група втікачів приїхала до кордону. Після цього вони прорізали у загорожі дірку та втекли через неї до Угорщини. Про це свідчать також сліди на контрольно-слідовій смузі.
  • Речниця Мукачівського прикордонного загону Леся Федорова розповіла, що у середу, 12 червня, у прикордонній ділянці Закарпатської області біля пошкодженої огорожі виявили сліди людей, які могли незаконно потрапити до Угорщини. Інформацію передали угорським колегам.