Кореспонденти 24 Каналу повідомляють, що в місті лунають сильні вибухи, їх досить багато. Будь ласка, пройдіть в укриття! Ми стежимо за подіями і будемо оперативно інформувати про атаку по Україні увечірі 5 березня.

Дивіться також Потужні системи, які збивають все: чим ЗСУ вдалося знищити стільки російських літаків

Що відомо про вибухи в Одесі

Унаслідок польоту "Шахедів" першої хвилі – вибухів пролунало щонайменше три. Моніторингові пабліки писали, що загроза від ударних дронів першої хвилі була для різних районів: центру, Ланжерону, Пересипу, Поскоту. В місті працює ППО.

Видання "Думская" повідомило, що в деяких містян вимкнули світло, кореспонденти 24 Каналу підтверджують це.

У Повітряних силах о 22:35 попередили, що для Одеської області є загроза застосування ударних БпЛА з Чорного моря. Трохи згодом написали, що ударні дрони – імовірно, "Шахеди" – уже летять з Чорного моря в напрямку Одещини. О 22:37 ПС поінформували, що на Одесу летить чергова група "Шахедів" з Чорного моря.

Де зараз оголошено тривогу

Станом на 22:38 тривога охопила Південь і Схід та потроху розширюється на інші області – зокрема, почервоніла і Вінниччина. Також червоними стали Київська, Чернігівська та Сумська області, куди також рухаються російсько-іранські безпілотники типу "Шахед". Небезпека була для більшості областей нашої держави.

Де летять "Шахеди" (дані ПС на 23:09):

  • БпЛА на Полтавщині – у напрямку Миргорода;
  • дві групи "Шахедів" на Харківщині – північно-західним курсом;
  • "Шахеди" на Херсонщині – у напрямку Миколаївщини;
  • група "Шахедів" на Одещині – курсом на Вінниччину;
  • кілька нових груп БпЛА з Чорного моря наближаються до Одеси.

Як бачимо, ударні безпілотники загрожують багатьом регіонам України. Подбайте про безпеку та пройдіть в укриття, якщо у вас тривога, адже це може врятувати життя і полегшити роботу українським військовим по роботі над ворожими повітряними цілями.