Про це повідомили журналісти 24 Каналу, які перебувають у місті. Деталі про вибухи в Одесі, читайте в матеріалі.

Дивіться також Тривога через "Шахеди" лунала аж до 9 ранку: де фіксували ворожі дрони

Вибух в Одесі

В Повітряних силах о 11:41 повідомили, що є загроза застосування балістичного озброєння в областях, де оголошена повітряна тривога. Зазначимо, що сигнали повітряної тривоги в Одеській області почали лунати о 11:40.

Вже через 2 хвилини в ПС попередили про ціль, яка рухається на Одещину.

Швидкісна ціль на Одещину,
– написали там.

У моніторингових каналах писали про рух балістики з Криму у бік Одеси. О 11:43 мер міста Геннадій Труханов написав про те, що в місті було чутно вибух. Він звернувся до жителів міста, аби ті залишалися в укриттях.

Окупанти в ніч на 2 червня запустили "Шахеди": скільки вдалося знищити

  • Відповідно до даних Повітряних сил ЗСУ, упродовж ночі захисниками неба збито 24 "Шахеди". Цілі знищували у межах Миколаївської, Одеської, Херсонської, Київської, Хмельницької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Вінницької областей.
  • Аж о 8:48 оголосили відбій повітряної тривоги. Зокрема, у Вінницькій області загроза тривала майже 8 годин. Зрештою, останній 25-й "Шахед" теж вдалось знищити.
  • Таким чином оборонці неба збили усі 25 із 25 ворожих "Шахедів", які росіяни запустили по Україні цієї ночі.
  • Проте зауважимо, що, окрім "Шахедів", ворог атакував Україну крилатою ракетою "Іскандер-К" із Криму в напрямку Харківської області та зенітною керованою ракетою С-300 з окупованої Донеччини.