Зранку наступного дня до поліції звернулися родичі загиблих. Спочатку вони намагалися самостійно знайти синів, однак марно.

Дивіться також Фатальний постріл: на Львівщині під час полювання чоловік застрелив свого племінника

Деталі трагічного інциденту

У селі Вигода, що на Одещині, двоє хлопців 13 років 1 жовтня вирушили на прогулянку, однак не повернулися додому. Батьки спочатку шукали підлітків самостійно – вони мали надію, що ті кудись поїхали, бо їх бачили біля залізниці. Згодом одяг одного з хлопців виявив охоронець штучної водойми для поливу виноградників у селі Березань. Після цього рідні звернулися до правоохоронців.

Поліція одразу розгорнула пошукову операцію у тому ж місці. За кілька годин обох дітей знайшли без ознак життя. Водолази дістали їх з дна басейну. Попередня причина смерті – утоплення. У рамках кримінального провадження щодо умисного вбивства, тіла дітей направлять на експертизу, щоб з'ясувати точну причину загибелі.

Втрата дітей – велике горе для батьків та рідних. Чи можна було запобігти цій трагедії, важко зараз сказати. Та хочу наголосити, закликати, достукатися до всіх – постійно тримайте зв’язок з дітьми, домовляйтеся з ними, де вони будуть проводити час, де їх шукати, якщо раптом пропаде з ними зв’язок,
– наголосили у поліції.

Там додали, якщо дитина не повернулася додому вчасно, то потрібно одразу звертатися до правоохоронців.

Інші подібні жахливі випадки

  • На Вінниччині 2-річний хлопчик втопився у ставку, який орендував його батько. Сім'я дитина не місцева – вони спеціально приїхали до водойми.
  • В Одесі знайшли мертвим 19-річного хлопця, який зник під час купання в морі. Його тіло знайшли водолази та передали на експертизу.
  • У Миколаєві в акваторії Бузького лиману зник 14-річний підліток. Пошуки тривали двоє діб, після чого хлопця виявили мертвим на відстані близько 30 метрів від берега.