На інше – бачить погано. Про свій стан Найєм розповів сам.

Раніше На фронті важко поранили Масі Найєма: його терміново везуть до Дніпра на операцію

Найєм все пам'ятає та вже жартує

Поранений розповів, що більше переживає за свого друга, він все ще перебуває в комі.

Фото не викладаю. Я собі таким не подобаюсь,
– зазначив Найєм.

У коментарях під дописом люди бажають Масі якнайшвидшого одужання. Його брат Мустафа Найєм відвідав пораненого. Розповів, що він все пам'ятає та вже жартує. Запевнив, що Масі вилікують та поставлять на ноги.

"Живим він мені подобається набагато більше", – пожартував Мустафа Найєм.

Що відомо про поранення Найєма

  • Про важке поранення Масі Найєма стало відомо 5 червня. Його одразу повезли на операцію до Дніпра – в лікарню імені Мечникова.
  • Мустафа Найєм ввечері розповів, що в брата важке поранення голови та ока. Він був у комі, іноді приходив до тями. Його стан був стабільний.
  • Зранку 6 червня пораненого прооперували. Найєм перебував у медикаментозному сні. Тоді повідомили також про множинні переломи кісток та внутрішньочерепну гематому в чоловіка.

Хто такий Масі Найєм

Це відомий український адвокат, засновник юридичної компанії "Міллер". Він займався гучними справами: захищав інтереси "Телебачення Торонто" у позові від Мунтяна, був адвокатом свідків-друзів Катерини Гандзюк, адвокатом українського журналіста Дениса Бігуса у справі Гладковського, а також одним із захисників Сергія Стерненка.

Надавав правову допомогу ветеранам війни російсько-української війни. Зокрема, Роману Ханенку, Інні Грищенко та Валерію Чибінєєву.

На фронт у 2022 році потрапив не вперше. Адвокат вже служив в АТО у 2015 – 2016 роках. Він воював на одній з найважчих ділянок – на Авдіївській промзоні. Демобілізували його у 2016.

Може також зацікавити – з Бахмута вдалося евакуювати місцевих жителів: відео