У генпрокурора вимагають доказів законності розшуку

У Венедіктової вимагають довести законність розшуку Бахматюка. Про це повідомили "Українській правді" джерела у правоохоронних органах.

До теми Артем Ситник назвав чотири справи, через які на нього здійснюють тиск

Детективи НАБУ склали клопотання про екстрадицію 15 червня 2020 року. Станом на 13 жовтня Офіс генпрокурора не направив документи в Австрію. При цьому підлеглі генпрокурорки Венедіктової вимагають надати додаткову інформацію про справу,
– пише видання.

Адвокат каже, що підстав для оголошення в розшук не було

Підставою для таких дій прокурорів є начебто звернення адвоката ексвласника банку, який вважає, що розшук його клієнта у міжнародний розшук був незаконним. Захисник каже, що правоохоронці знають, де саме перебуває Бахматюк.

Таким чином, ухвала суду про заочний арешт колишнього власника банку поставлена під сумнів – вважають в Офісі генпрокурора. У Венедіктової вимагають, аби у НАБУ надали докази для підтвердження законності розшуку.

Наразі в Офісі Генпрокурора цю інформацію не коментують.

Що відомо про справу Олега Бахматюка?

11 листопада 2019 року НАБУ затримало 7 людей за підозрою у заволодінні 1,2 мільярда гривень стабілізаційного кредиту, які у 2014 році НБУ надав ПАТ "VAB Банк". Банк належав тоді Олегу Бахматюку. НАБУ розслідувало справу з жовтня 2016 року.