У МЗС Великої Британії "не сказали нічого нового для українців". Так прокоментував ці дані радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк.

Що цьому передувало Росія планує змінити владу в Україні на Мураєва й Азарова, – МЗС Британії

Росія використовує лояльних до себе людей

Михайло Подоляк переконаний, що українці чудово знають таких людей, як Євген Мураєв та Віктор Медведчук. За його словами, Росія їх використовує проти України. Подоляк назвав їх "політичними проксі для постійної атаки на українське суспільно зсередини".

За словами радника голови Офісу Президента, проросійська частина української політики не лише не зникла після початку російсько-української війни, але й посилилася.

Щодо виправдань Мураєва "санкціями Росії", то Подоляк пояснив, що тут причиною стала не його нібито "проукраїнська позиція", а конкуренція з Медведчуком.

Російські санкції проти нього введені очевидно не тому, що Мураєв за незалежність України, а тому, що без дозволу конкурував з Медведчуком за можливість просувати інтереси Росії,
– заявив Подоляк.

Що відомо про дані британського МЗС

  • 22 січня МЗС Великої Британії опублікувало дані про те, що Росія може готувати "зміну влади в Україні".
  • Згідно з тими даними, проросійський політик Євген Мураєв нібито має очолити країну.
  • Допомагати Мураєву можуть політики часів Януковича – Сергій Арбузов, Микола Азаров, Андрій Клюєв та Володимир Сівкович.
  • За даними розвідки Великої Британії, деякі з вищезгаданих людей активно співпрацюють з Росією та планують напад на нашу державу.
  • У Білому домі заявили, що такі заяви викликають глибоке занепокоєння.
  • Сам Мураєв відкинув ці заяви і виправдався тим, що він під санкціями в Росії.

Детальніше про дані британського МЗС у нашому сюжеті: дивіться відео