Про це пише видання УП, яке звернулося до Офісу генерального прокурора з проханням повідомити, чи не надходили від комісії офіційні звернення про проведення перевірки.

Читайте також Блінкен закликав завершити конкурс з обрання керівництва САП без затримок

Проте, в ОГП згадали лише звернення від 23 березня 2021 року. Тоді провели перевірку щодо кандидатів, зокрема, теперішніх фіналістів Олександра Клименка й Андрія Синюка.

Про будь-які звернення, які конкурсна комісія надсилала б у грудні 2021 року, інформації немає.

Що варто знати про конкурс у САП

  • Конкурсний відбір на посаду керівника САП розпочався наприкінці січня 2021 року. До фіналу дійшли двоє кандидатів: Олександр Клименко – детектив НАБУ та Андрій Синюк – прокурор в Офісі генпрокурора.
  • У Центрі протидії корупції заявили, що 25 листопада зірвали чергове засідання щодо обрання керівника Антикорупційної прокуратури.
  • Вже 21 грудня конкурс на керівника САП знову зірвали – члени комісії не набрали достатньої кількості голосів за нового антикорупційного прокурора. Саботували процес майже усі члени, яких делегувала Верховна Рада.
  • Якнайшвидше обрати керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Україну закликало навіть американське посольство в Києві.

Куйбіда прокоментував затягування конкурсу в САП: дивіться відео