Веліковіч – офіцер спецпризначення та експерт з військових дронів. У Львові він зустрівся з очільником Львівської обласної військової адміністрації Максимом Козицьким та заступником голови Львівської облради Юрієм Холодом.

Цікаво США можуть відправити спецпризначенців для охорони посольства у Києві, – WSJ

Офіцер розвідки США привіз до Львова дрон вартістю мільйон гривень

Веліковіч розповів, що приїхав в Україну після 24 лютого як представник Українського Конгресового Комітету США. Він допомагає українським військовим необхідним обладнанням, а також військовими аптечками, які закупляє Конгрес Сполучених Штатів.

Вже найближчими днями на Львівщину передадуть військовий дрон вартістю близько 1 мільйон гривень та 100 аптечок. Ці дрони виготовляють в США виключно для військових цілей країни. Вони є високоточними та використовуються при роботах з розмінування, а також для виявлення пошкоджень залізниці.


Американський офіцер показав дрон, який невдовзі передадуть захисникам / Фото ЛОВА

Один з таких дронів офіцер американської розвідки продемонстрував під час зустрічі з Козицьким та Холодом. Під час зустрічі вони домовилися про співпрацю щодо формування військових аптечок для українських бійців – Конгрес постачатиме ліки для аптечок, які шиють на Львівщині.

Голова ЛОВА подякував Веліковічу за його особистий внесок у допомогу Україні. Він наголосив, що підтримка Сполучених Штатів та американців допомагає зберігати бойовий дух українських захисників.

Ми боремось зі всією відданістю нашій державі. Збройні Сили цілодобово боронять територію України від російського загарбника, проте завдяки підтримці світової спільноти, зокрема, зброєю та амуніцією, ми відчуваємо, що ми не самі, і що відстоюємо демократію і воюємо за мир не лише в Україні, а в усьому цивілізованому світі,
– зазначив Козицький.

Коротко про допомогу Україні від США

Варто подивитися – як дрон Switchblade 300 допомагатиме ЗСУ