Кремль намагається продемонструвати незворотність того, що робить. Таку думку 24 Каналу висловив військовий оглядач з Ізраїлю Давид Шарп, зауваживши, що це підтверджує поведінка Росії на полі бою та на дипломатичному рівні.

До теми Били ракетами – постраждала лікарня "Охматдит": усе, що відомо про обстріл Києва 8 липня

Про що свідчить обстріл Росії

Не варто забувати, що 8 липня під атакою росіян був не тільки Київ, а ще низка міст України. У кожному з них є жертви. Раніше подібні обстріли вже відбувалися, щобільше – без жодного зв'язку зі скликанням саміту НАТО.

Вони є та були частиною російської стратегії залякування, завдання шкоди, створення нестерпних умов для людей. Але масований удар по Києву стався після досить довгої перерви, просто серед білого дня ще й напередодні саміту. Тому важко говорити, що між цими подіями немає зв'язку.

Я не думаю, що це був випадковий збіг. Це був меседж для тих, хто збереться, щоб допомагати Україні. Нагадування, що росіяни не змінили своїх підходів і готові йти на ще страшніші кроки,
– підкреслив Давид Шарп.

Проте навмисний удар по лікарні може мати для окупантів зворотний ефект. Окрім ще більшого гніву українців, він призведе до ще гіршого очорнення іміджу Росії та зростання підтримки України. Навіть від тих країн, де досі цього не було.