Під тиском правоохоронці могли швидко розкривати справи. Таку думку у своєму блозі "Територія рівності" висловила виконавча директорка правозахисної організації Amnesty International Оксана Покальчук.

Повний блог Били залізним стільцем та вогнегасником: моторошна розправа поліції над чоловіком на Черкащині

Недоліки українських правоохоронців

Вона наголосила, що у поліції деколи немає мети встановити справедливість і притягнути винних до відповідальності. Натомість деякі правоохоронці більше зацікавлені у премії за високу статистику, посаді чи статусі.

Це не лише підриває довіру до правоохоронної системи, а ставить під сумнів саму державу. Вона мала б створити безпечні умови для людей, де за злочин буде незворотна відповідальність,
– наголосила Покальчук.

Приклад жорстокості поліції

Оксана Покальчук розповіла також про приклад поліцейського свавілля, який трапився у лютому 2021 року на Черкащині. Тоді начебто 2 дільничних побили 28-річного чоловіка.

Більше до теми На Черкащині чоловік потрапив до лікарні з побоями: заявив, що причетна поліція

Постраждалий отримав численні травми голови та тіла, а також втратив зуби, за словами Покальчук. Однак чоловік до злочину – не причетний, а правоохоронці у такий спосіб нібито намагались отримати від нього зізнання.

Історія цього чоловіка лише підтверджує наскільки терміново потребує реформації вся правоохоронна система,
– запевнила директорка правозахисної організації Amnesty International.

Вона зауважила, що потерпілий раніше був засудженим, а правоохоронцям легко звинувачувати тих, хто раніше міг оступитися.

Свавілля української поліції: останні новини

Повний блог "Територія рівності" на 24 каналі за 15 квітня 2021 року: дивіться відео