Відразу ж обмовимось, що далі не рекомендуємо читати та слухати людям з вразливою психікою. На жаль, верх цинізму окупантів не знає меж. І перехоплена співробітниками СБУ розмова це вкотре доводить.

Читайте також Армія Росії – збіговисько терористів: СБУ встановила обставини запуску ракет по Кременчуку

Війна для окупантів – "вечірка"

Причому російський військовий у телефонній розмові сказав саме так, як співає та сама білявка, яка колись була учасницею "ВІА Гри". Це вам нагадування про те, що окупанти слухали музику, яку виконували зірки з України десь під час гастролей у Росії, а після цього вони приїжджають убивати наших людей.

У телефонній розмові російський військовий розповідає, що їм віддали наказ добивати поранених українців. Що окупанти й робили. Але вони не просто стріляли у беззахисних, а буквально насолоджувались можливістю завдавати болю.

Убивав голіруч разом зі спільником

Російському військовому спало на думку перерізати горло пораненим. Це спочатку трохи вразило його співрозмовницю, але не надовго. Ось пряма мова:

  • – Ти що ще комусь горло перерізав? – запитує вона.
  • – Та, це з самого початку було. Ну, третій – четвертий день "вечірки", – буденним тоном відповідає окупант.
  • – Ти от скажи, тобі захотілось і ти перерізав? Ні, б**дь, щоб його просто вбити, ти його мучив?
  • – Чому я мучив його? Просто перерізав горло. Ну коли я ще людині горло переріжу, я так подумав…
  • – (Співрозмовниця сміється) Б**дь. Ну що ж у тебе фантазії такі збочені, га?
  • – Але нікому не розповідай.

Окупант хизується катуванням поранених українців: дивіться відео

Упродовж чотирьох місяців російські військові приїжджають воювати до України свідомо. Вони не лише знищують цивільну інфраструктуру, зрівнюючи цілі міста та села із землею. Вони ще й насолоджуються вбивствами, які скоюють.

Окупанти отримали наказ стріляти по цивільних у Маріуполі

СБУ напередодні виклала відео з допитом російського військового. Він розповів, що командири закликали діяти на випередження. Мовляв, напасти на Україну необхідно до того, як наша держава зробить це першою.

Зауважимо, що полонений – уродженець Криму. Він під час допиту розповів, що по місту разом з іншими бійцями здійснили 400 мінометних обстрілів. Під час розмови з правоохоронцями ворог бідкався, що не знав, по яких саме цілях він стріляє. Ба більше, він сам плутається у свідченнях, регулярно повторюючи мантру про нічого "не знав".

Варте уваги – СБУ затримала коригувальника ракетних ударів по Бахмуту: дивіться відео