На тимчасово окупованій території Херсонської області російські окупанти вирішили зімітувати підтримку місцевого населення. Вони діяли за допомогою підкупу, але й навіть тут не дотримали свого слова.

Читайте також Опір мобілізації продовжується: у Росії знову підпалили військкомат

Росіяни обманули колаборантів фальшивими грошима

Як відомо, російські окупанти вирішили готуватися до проведення так званого "референдуму" на окупованій частині Херсонщини. Ворог мріє втримати наступ наших героїчних воїнів та анексувати територію.

Для імітації підтримки місцевого населення щодо приєднання до Росії окупанти почали проводити опитування. Як повідомили джерела 24 каналу у розвідці, в обмін на підпис росіяни пропонували місцевим мешканцям 10 тисяч рублів.

Деякі громадяни України спокусилися на російські папірці та вирішили підіграти ворогу у його злочині. Вони таки поставили свій підпис на бланках та отримали гроші.

Щоправда, колаборантів чекав дуже неприємний "сюрприз": абсолютно всі купюри, які вони отримали від росіян в обмін на "послугу", виявилися фальшивими. Окупантам вдалося легко обманути тих, хто, попри усі шалені злочини росіян, вирішив забути про базовий здоровий глузд та піти з ними на домовленості.

Ситуація на окупованих територіях: коротко про останні новини

  • Контрнаступ ЗСУ на Півдні продовжується, наші відважні захисники та захисниці досягають успіхів. Як повідомила британська розвідка, нашим героям вдалося закріпитися на березі річки Інгулець.
  • Корупція – основа "русского міра". У Маріуполі місцевий гауляйтер почав зливати дизпаливо та продавати гуманітарну допомогу.
  • На території тимчасово окупованої Херсонщини ворог продовжує спроби нав'язати свої правила. Росіяни ввели в обіг рубль, а підприємцям за відсутність подвійних цінників погрожують знищенням майна. Окрім того, окупанти хочуть запровадити у школах російську програму навчання. Наразі лише двоє з понад 60 директорів погодилися на вимоги загарбників.

Вас може зацікавити – у Криму російські військкомати почали фальсифікувати результати медоглядів, щоб набрати якомога більше "гарматного м'яса": відео